tel: 81 532 30 66
 • Polski
 • Italiano
 • ikona fb   twitter ikona   ikona instagram    
  logo

  Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Ristorante Pizzeria Atrium, Rynek 2, Stare Miasto, 20-001 Lublin, e-mail: iwona.baruk@gmail.com , tel. 81 532 30 66 , 601 848 031

  Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowych Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa strony www, analiza odwiedzin, wysyłanie formularzy.

  Państwa dane osobowe będą przechowywane w celu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

  Użytkownik ma prawo:

  • do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
  • dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

  Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, Facebook.

  W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki.

  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych – iwona.baruk@gmail.com

  powrót do góry strony